dirtyhood to kolejny dopestore?

Wszystko, co dotyczy streetwearu.
Regulamin forum
Obrazek

dirtyhood to kolejny dopestore?

Postautor: Jacob3 » 14 maja 2018, 14:43

Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum, jak i tematy streetwearu są dla mnie początkiem bo dopiero jakieś 2 miesiące interesuję się tymi tematami.
Ale do rzeczy...
Natknąłem się na tees z bogiem supreme, tees w kolorze czerwonym, przypadła mi do gustu, patrząc tam na cenę, przecena oczywiście do niecałej stówki, patrząc na metkę widać tak że lekko napis SUPREME z tyłu gdzie kiedyś czytałem że oryginały mają słabo widoczny taki właśnie napis ( w przypadku supreme )
Widać tam że jest to nowe, jednak nie mam o tym informacji, w przypadku dopestore wszystko po prostu było wiadomo, i mam problem z dirtyhood, nie wiem czy to fejki czy oryginały, trochę to napisałem "na kolanie" ale chcę szybko napisać i tak samo szybko dostać odpowiedź, bo NIGDZIE nie znalazłem info o tej stronie, były jakieś wpisy na forum dla kobiet, ale tam nie było napisane nic że to legit tylko że ludziom produkt doszedł i w ogóle...
Z góry dzięki
Awatar użytkownika
Jacob3

Ulubiona marka: Supreme
Pozytywy: 0
Negatywy: 0

Re: dirtyhood to kolejny dopestore?

Postautor: KFNS » 15 maja 2018, 9:36

To teraz tak na logikę- jakim cudem według Ciebie jakikolwiek sklep na świecie miałby tyle rzeczy od Supreme czy ASSC w cenach o wiele niższych niż sam retail?
Awatar użytkownika
KFNS

Postautor: Jacob3 » 16 maja 2018, 19:25

no w sumie
Awatar użytkownika
Jacob3

Postautor: Jacob3 » 16 maja 2018, 19:26

Dobra tam na logikę to już od kolegi wiem że jak w sklepach online sprzedają Yeezy boosty bo znaczy ZWYKLE znaczy że feje i w ogóle
Awatar użytkownika
Jacob3

Wróć do Streetwear - rozmowy ogólne