Switch to full style
Wszystko, co dotyczy streetwearu.

Regulamin forum

Obrazek
Odpowiedz

Re: Streetwear dla szczupłych i wysokich

19 sty 2015, 16:07

Dla mnie diamond zawsze szeroki ze...

19 sty 2015, 16:11

pionajelen pisze:diamond supply tez ma waskie teesy, chyba ze ja akurat na takie trafilem ;)

Diamond typowo rozmiarowka us
Ja mialem teesa xl co mial szerokosc 63cm XD

01 lut 2015, 20:46

jakieś dobre hipsterskie koszule, najlepiej w odcieniach ciemniejszego błękitu, granatu, z jakimiś wzorkami, ale nie nachalnymi?

01 lut 2015, 21:11

tajas pisze:jakieś dobre hipsterskie koszule, najlepiej w odcieniach ciemniejszego błękitu, granatu, z jakimiś wzorkami, ale nie nachalnymi?

Anerkjendt.

02 lut 2015, 10:34

dzięki, jeszcze jakieś inne? :D

23 gru 2015, 23:57

Sory za odkopanie :d
188cm, szukam dresów/joggerów które nie bedą jak rybaczki :D
Próbowałem fleece pants nike, L za krótkie, XL za szerokie, reeboki podobno jeszcze krótsze.
Ktoś coś?

24 gru 2015, 0:02

I Love Ugly - Zespy Track Pants

plusy: dosyć długie, super jakość
minusy: cena, bardzo niski stan (każde schody to wyzwanie :wojczilol: )

24 gru 2015, 23:03

Dzięki, coś jeszcze? Może polecicie też gdzie można sie w jakieś chinosy zaopatrzeć? Z nimi też mam problem, jedyne spodnie jakie nosze to levisy 510 33/34 i i tak zwężam nogawki :d.

25 gru 2015, 16:30

Carhartt Sid Panty, są też w długości 34 więc powinny na Ciebie pasować, jak coś tańszego to niektóre modele chino Selected Homme też trafisz.

W ogóle na Zalando jak wejdziesz w Spodnie > Chino, możesz po filtrach ustawić żeby tylko te dłuższe się wyświetlały (34/36)
https://www.zalando.pl/odziez-meska-spo ... ngth=34.36

25 gru 2015, 20:44

123 pisze:Sory za odkopanie :d
188cm, szukam dresów/joggerów które nie bedą jak rybaczki :D
Próbowałem fleece pants nike, L za krótkie, XL za szerokie, reeboki podobno jeszcze krótsze.
Ktoś coś?

to musisz miec bardzo chude nozki jak XL za szerokie (mam XL - 191cm/85kg).. proponuje dotyrac troche tak to zawsze bedzie problem i grany krawiec ;)
no offense

27 gru 2015, 15:09

XL jest szerokie w udach, ja mam 187/93 i też trochę wisi, chudych nóżek zdecydowanie nie mam.

Ale wziąłem Lkę i jest idealna (nie wiem jak może L być za krótkie na 188cm)

03 lut 2016, 21:16

ktoś widział jakieś varsity porządne na 197, ~95 kg? najlepiej szerokość ~60-65 długość ok 80?

05 kwie 2016, 0:17

Mały odkop tematu

Jaki firmy mają basic teesy (głównie chodzi mi o białe/czarne) dobrej jakości pasujące na 193cm 90 kg? Coraz częściej łapie się, że świat jest skonstruowany pod osoby max 185 wzrostu :wall:

05 kwie 2016, 9:10

chivazzz pisze:Mały odkop tematu

Jaki firmy mają basic teesy (głównie chodzi mi o białe/czarne) dobrej jakości pasujące na 193cm 90 kg? Coraz częściej łapie się, że świat jest skonstruowany pod osoby max 185 wzrostu :wall:

mam 190cm i fajne teesy kupiłem ostatnio w reserved, rozmiar XL basic powinien grać.

11 sty 2018, 11:31

W sieci trzeba szukać. Tam chyba największy wybór jest. Tutaj https://www.hevenmadeonearth.com/ może rzuć okiem. Spory wybór i fajne, unikalne projekty w temacie streetwear. Może akurat coś wpadnie Ci w oko.

dzisiaj, 14:44

https://www.jamesoncarterofficial.com/ Do great slim fit streetwear clothing the leg length is generous too
Odpowiedz