SIECIÓWKI

Opisy, nasze doświadczenia i pytania dot. marek odzieżowych.

SIECIÓWKI

Postautor: Perzon » 21 sie 2014, 14:32

Mam nadzieje że moderacja nie będzie miała nic przeciwko powstaniu takiego tematu, ewentualnie jeśli jest w złym miejscu to proszę przerzucić gdzie trzeba ;)

Na forum dość często pojawiają się jakieś ciekawe itemy z sieciówek, jak np kultowe spodenki w kwiaty z H&M'u itp. Temat ten ma za zadaniu dzielić się newsami / promocjami i ogólnie ciekawymi rzeczami w sieciówkach. Można też luźno podyskutować o tym jakie sieciówki polecacie, a które omijać szerokim łukiem :nonono:

Od siebie na początek powiem że z sieciówek zazwyczaj kupuje teesy, spodenki i akcesoria. Mogę polecić New Yorkera, mam sporo teesów tej firmy, prane wielokrotnie i nic się z nimi nie dzieje, kolory i nadruki się trzymają a materiał nie kulkuje się. Aktualnie mają spore wyprzedaże i gładkie teesy - białe, czarne, melanż, bordo mają po 9,99 ;) Śmiało mogę polecić też H&M, zawsze na lato kupuje tam szorty,mają fajny krój - nie za szerokie, nie za wąskie, materiał też jest spoko bo nie jest mega gruby.

Odradzam natomiast Cropp. Dostałem bluzę która po dwóch praniach jest cała w drobnych kulkach, a spodenki które kupiłem w tym roku bardzo szybko przetarły się w kroku.

Mam nadzieje że temat nie stanie się kopalnią beki jak 85% tematów na forum, a będzie dobrym źródłem wiedzy dla ludzi szukających np ramoneski a nie mających całego dnia na latanie po marketach ;)
Awatar użytkownika
Perzon

Rozmiar: US10
Ulubiona marka: DURZO RUŻNYH
Pozytywy: 24
Negatywy: 0

Re: SIECIÓWKI

Postautor: Sciobelo » 21 sie 2014, 14:48

Cropp to gówno i na tym można skończyć XD
Odradzam teesy z H&M, przynajmniej basicy po 20/30zł, po jednym praniu boczne szwy w koszulce "przesuwają się" o parę centymetrów wokół osi, materiału nie da się dobrze wyprasować, do tego mocno się kurczą.
Na razie jestem zadowolony z teesa z Pull&Bear, 40zł i po paru praniach wszystko się trzyma.
Awatar użytkownika
Sciobelo

Rozmiar: 10.5US/M
Pozytywy: 1

Postautor: erdeka » 21 sie 2014, 14:56

najlepsze jednokolorowe tshirty w reserved jak dla mnie, dobrze się trzymają
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
erdeka

Rozmiar: US 8.5 / M
Ulubiona marka: adidas Originals
Pozytywy: 7

Postautor: Karp » 21 sie 2014, 14:57

Sciobelo pisze:Cropp to gówno i na tym można skończyć XD
Odradzam teesy z H&M, przynajmniej basicy po 20/30zł, po jednym praniu boczne szwy w koszulce "przesuwają się" o parę centymetrów wokół osi, materiału nie da się dobrze wyprasować, do tego mocno się kurczą.
Na razie jestem zadowolony z teesa z Pull&Bear, 40zł i po paru praniach wszystko się trzyma.

A to ciekawe, bo jeszcze z takim przypadkiem się nie spotkałem, a akurat białe/czarne katuję niemiłosiernie.

I tak jak brać to tylko te ze dopiskiem stretch- są w miarę grube, bardzo łatwo się prasują i mają prawilny krój. Innych nie polecam z uwagi na szybkie szmacenie się i problemy z prasowaniem nawet przy wysokich temperaturach.

Parę tygodniu temu można było za to dostać bardzo spoko spodenki, gładkie, czarne/piaskowe/jakieś tam, idealne na lato- 39 zł.

Z sezon temu rzucili dobre dresowe krojem zbliżone do zwyklaków od reigning champ. W tym jednak (przynajmniej w przypadku szarych) zmienili materiał na dużo cieńszy, wydłużyli je i poszerzyli w pasie, zwiększając jednocześnie cenę.
Awatar użytkownika
Karp

Pozytywy: 2

Postautor: Ashera » 21 sie 2014, 15:14

jest różnica w teesach za 20 a 30zł, szara mi sie zeszmaciła bardzo łatwo, fakt, że nie zwróciłem uwagi na 'stretch'. sam polecam teesy gładkie z reserved, była promocja 2 za 40zł, nie wiem czy wciąż jest.

spodenki w h&m były też sezon temu, jak na tą cenę to godne polecenia, drugi sezon w nich latam i jest ok.

Dresy kupiłem miesiąc temu długie, szare - 80zł (chyba) i rozciągają się w kolanach niestety, shibu o tym mówił też. tak czy owak śmigam w nich, są mega wygodne i cienkie w sam raz na CHŁODNIEJSZE wieczory.
[center]Obrazek
Awatar użytkownika
Ashera
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: 9 US
Ulubiona marka: Nike, adidas
Pozytywy: 34

Postautor: Sciobelo » 21 sie 2014, 15:57

O takie dzikie obroty mi chodziło, nie chciało mi się jej nawet prasować, ale szwy są widoczne, pocket też zmienił pozycję
Spoiler:
Awatar użytkownika
Sciobelo

Rozmiar: 10.5US/M
Pozytywy: 1

Postautor: black_fox » 21 sie 2014, 16:07

dla mnie new yorker wypada najgorzej bo zawsze kolnierz rozciaga mi sie niemilosiernie
Awatar użytkownika
black_fox
Super sprzedawca

Pozytywy: 90

Postautor: Perzon » 21 sie 2014, 18:14

W zwkyklych z new yorkera faktycznie kolnierz lipa, ale juz slim fit są dobre, a w szerokości duzej roznicy nie ma ;)

Dobre teesy mają też w river island
Awatar użytkownika
Perzon

Postautor: kozło » 21 sie 2014, 18:20

Ja od siebie polecę spodenki z Pull and Bear, te ze sznurkiem za 69 ;)
ObrazekObrazek
10% zniżki w ForPro tutaj
Awatar użytkownika
kozło
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: 8,5
Pozytywy: 35

Postautor: John » 21 sie 2014, 23:21

River Island? poważnie? po trzech praniach z rozmiaru M robi się S i nadruk jakiś taki cholernie styrany :lol: :lol:
Awatar użytkownika
John

Pozytywy: 5

Postautor: Perzon » 22 sie 2014, 8:55

hmm ja kupowałem w angielskim RI teesy i kurtke i nic się z nimi nie dzieje, może za wysoka temperatura ;) ?
Awatar użytkownika
Perzon

Postautor: WujekRada » 22 sie 2014, 9:46

W house w tym roku kupiłem całe bordowe spodenki, bardzo proste i ładne.

HM to jakiś sklep dla różowych panów chyba. Spodenki musiałem brać 38, jak normalnie noszę 34/36 :lol:

Do tego slim fit były szersze niż regular..

A i jak ktos chce proste ciuchy kotre wygladaja męsko i nie kosztują niewidomo ile, DO TEGO SA masakrycznie dobrej jakości ----> BRICE
Ostatnio zmieniony 22 sie 2014, 10:43 przez WujekRada, łącznie zmieniany 1 raz
Odnowie twoje kicksy ( brud, przetarcia, yellowing itp. PW!)
https://www.facebook.com/groups/480591342094697/ -- Polska grupa WOMFT/ CMDNN
ObrazekObrazekObrazek
Edwin Japan Selvedge
http://hype5.pl/viewtopic.php?f=19&t=26888&p=535732#p535732
New Balance 1500xfootpatrol 11.5 us
http://hype5.pl/viewtopic.php?f=27&t=29170
Moderator Forum Rychu08 pisze:Sorry, nie traktuje Cię na tyle poważnie, żeby przeprowadzać z Tobą dyskusje.
Awatar użytkownika
WujekRada
Super sprzedawca

Rozmiar: 11.5-12
Ulubiona marka: najki
Pozytywy: 80

Postautor: erdeka » 22 sie 2014, 10:37

ze wszystkich sieciówek to River Island i New Yorker najgorszy shit mają jak dla mnie, nie tylko jeśli chodzi o wygląd, ale też materiały
tą tańszą (za 20pln) koszulkę z h&m mam jedną, po dosłownie 3 praniach porozciągała się jak szmata, ale materiał jest całkiem przyjemny w dotyku, to mam w czym spać. spodnie i szorty najlepiej tutaj brać
house nieźle wypada ze swoimi koszulkami, bo dosyć długo się nieźle trzymają, ale te króciutkie pokraczne rękawki...
w pull&bear zazwyczaj jest najciekawszy wybór kurtek w przystępnych cenach
najbardziej lubię zarę, chociaż ostatnio jakieś gówno wypuszczają. mam trochę ubrań i ze wszystkich jestem zadowolony. raz tylko koszulę na reklamację musiałem oddać, bo się lekko rozpruła, z bólem serca bo była super
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
erdeka

Rozmiar: US 8.5 / M
Ulubiona marka: adidas Originals

Postautor: elsidi » 22 sie 2014, 11:07

C&A białe teesy do 3 prań są spoko, nie rozciągają się, ale zaczynają prześwitywać...
szara jest chujowa już po pierwszym praniu jak na zdjęciu wyżej
Obrazek
Awatar użytkownika
elsidi

Ulubiona marka: najlepsza
Pozytywy: 18

Postautor: Pat Radomski » 22 sie 2014, 11:16

Ja mam chyba naprawde pecha co do szortów kupiłem w HM za 8 dyszek z parcianym paskiem to jedno pranie i zeszmaciło się, to uznałem, że wyżałuje i kupię w Vistuli imo jedna z fajniejszych eleganckich marek polskich, które są dość normalne cenowo i po 2-3 praniu tez troche straciły na kolorze :lol:
Awatar użytkownika
Pat Radomski

Ulubiona marka: Polo Ralph Lauren
Pozytywy: 4

Postautor: kamilj » 22 sie 2014, 12:01

cubus ma najlepsze gładnie teesy ze wszystkich sieciówek moim zdaniem
kuba.s pisze:Jedyna fajna koszulka jak dla mnie to supreme x kate moss :love:
Awatar użytkownika
kamilj
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: 12/L
Ulubiona marka: vans, ronin
Pozytywy: 38

Postautor: Blaszczu11 » 22 sie 2014, 12:18

Ja najczęściej kupuję gładkie w H&M i zawsze bylem zadowolony, z pull&bear wypuszczają dobre spodnie i kurtki, a do tego nie sa drogie, a do C&A nie moge sie przekonać
Awatar użytkownika
Blaszczu11

Rozmiar: M/L, 10US
Pozytywy: 4

Postautor: bibicacz » 22 sie 2014, 13:01

kamilj pisze:cubus ma najlepsze gładnie teesy ze wszystkich sieciówek moim zdaniem
bibicacz

Postautor: dbr » 22 sie 2014, 15:11

C&A najlepsze bluzy basic klasygi za 35zł, mam 3 i bardzo chwale.
Obrazek
dbr
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: 10,5 US
Pozytywy: 35

Postautor: Wend » 22 sie 2014, 15:34

podbijam mam jedną kangurke z C&A nie mechaci się, rozciąga itp
coldcatt pisze:ten tees to jest od supreme tylko ostatnia linia produkcyjna tych koszulek miała wadę (przez co trzy literki po pierwszym praniu sie osuwają z boxlogo) ze wzgledu na przeskok hanawalda ponad punkt krytyczny, przeleciał on wtedy nad fabryka powodując ogromne fśśt co spowodowało uszkodzenie części maszyn produkcyjnych, usterki zostały naprawione w 1678 roku zaraz po upadku komunizmu i ljokkejseja w planicy, odpowiedzialny za naprawę był Marjusz Małysz
Awatar użytkownika
Wend

Rozmiar: 10,5US
Ulubiona marka: Adidas
Pozytywy: 0

Następna

Wróć do Marki odzieżowe