ebay'owy fuck up

Wszystko, co dotyczy obuwia - nie tylko biegowego.
Regulamin forum
Obrazek

ebay'owy fuck up

Postautor: snide » 13 lut 2015, 13:47

małe ostrzeżenie dla ebay'owiczów. jeżeli kiedykolwiek natraficie na gościa o nicku "mk1rezot", odpuście sobie wszelkie transakcje z nim

wczoraj kupiłam na jego aukcji am1 year of the horse (http://www.ebay.com/itm/331470356296?_t ... EBIDX%3AIT). zgodnie z tym, co zaznaczył na aukcji wybrałam brytyjski adres rodziny znajomego, dla którego buty były zamawiane i opłaciłam zamówienie. sprzedawca poprosił abym potwierdziła adres do wysyłki. potwierdziłam. wszystko super. dziś otrzymuje wiadomość od paypala i ebay, że sprzedawca zwrócił kasę a aukcja została unieważniona. wytłumaczenie sprzedawcy: "I'm not willing to take the risk of sending the shoes to a eBay user with 3 different locations sorry". myślę, sobie "skąd on wytrzasnął 3 lokalizacje?!". konto w ebay'u zarejestrowane w polsce, po wygranej aukcji wyświetlił mu się mój amerykański adres (mam ustawiony jako domyślny z wiadomych przyczyn; dodatkowo, po zakończeniu aukcji biadolił o tym, że za chiny ludowe nie wyślę ich poza UK) a adres do wysyłki dotyczył wielkiej brytanii, który kretynowi potwierdziłam

zrobiło się jeszcze fajniej, gdy zobaczyłam, że nie mogę palantowi wystawić negatywa
snide
Super sprzedawca

Rozmiar: us 7.5-8
Pozytywy: 169
Negatywy: 0

Wróć do Sneakers - rozmowy ogólne