[PORTAL] Zmiany, propozycje ulepszeń, sugestie

Wszelakie ogłoszenia i informacje na temat tego, co dzieje się na forum.

Re: [PORTAL] Zmiany, propozycje ulepszeń, sugestie

Postautor: ocean » 24 gru 2013, 13:48

zróbcie jakieś świąteczno-sylwestrowe logo, bo forumeg moim drugim domem jest i tu też chciałbym czuć magię świąt. :oops:
I'm not gonna go to university. I don't want to do anything. I wanna twerk for the rest of my life.

szukasz sznurówek? burgundy do sk8 hi?
wejdź tu

Gawin pisze:Ja zawsze mojej Mamie daje hajs i sama sobie kupuje. Np robie zrzute z dziewczyna i bratem i dajemy. 8-)
Awatar użytkownika
ocean

Pozytywy: 3
Negatywy: 0

Postautor: Trox » 24 gru 2013, 13:58

ocean pisze:bo forumeg moim drugim domem jest
bo forumeg moim drugim domem jest

:wojczilol:
truskulu
Awatar użytkownika
Trox

Rozmiar: L/10,5us
Ulubiona marka: drogie
Pozytywy: 29

Postautor: ocean » 24 gru 2013, 14:26

no paruwo bez podśmiechujek co :nonono:
I'm not gonna go to university. I don't want to do anything. I wanna twerk for the rest of my life.

szukasz sznurówek? burgundy do sk8 hi?
wejdź tu

Gawin pisze:Ja zawsze mojej Mamie daje hajs i sama sobie kupuje. Np robie zrzute z dziewczyna i bratem i dajemy. 8-)
Awatar użytkownika
ocean

Pozytywy: 3

Postautor: bialas » 27 gru 2013, 11:23

Przez przedświąteczny zapierdol + ogarnianie wlepek trochę o tym zapomnieliśmy, ale na przyszły rok nadrobimy zaległości :wojczilol:
Na daną chwilę kontakt tylko tędy: klik
Awatar użytkownika
bialas
Administrator

Rozmiar: 11US / L
Pozytywy: 6

Postautor: ilmc » 29 gru 2013, 14:25

Teraz przeglądając tematy ze sklepami wpadło mi o głowy, że fajnie jakbyście zrobili taki "przewodnik" po sklepach, tzn. opisali takie "główne" sklepy lub sieci w Polsce. Wnętrze może być jednym z kryteriów oceny, ale głównie obsługa ( w skali od 1 do 5), termin realizacji zamówień to samo, strona internetowa.

Dodatkowo jeden podpunkt z opinią użytkowników forum. No i chyba najważniejsze, że nie może osoba powiązana z danym sklepem pisać o nim recenzji, bo to trochę niepoważne (np. Baks - Cityshop, chociaż kieedyś tam coś zamawiałem i brak zastrzeżeń, żeby nie było (y) )

Zastanówcie się nad tym, bo to może być też cyklami, 1 sklep na tydzień/dwa, a imo to bardzo dawałoby komuś o myślenia przed zakupem taki zbiór info, a na koniec ocena w skali 1-5.

Napisałem tą uwagę, bo po prostu pewne sklepy charakteryzują pewne wady. Z tego co wiem z internetu + od dobrej koleżanki to na zwrot hajsu z runcolors czeka się dekady,
Sieć Olimp - najchujowszy system jaki powstał kiedykolwiek,
Pojedyncze sklepy np. Kicks - fajne premiery, ja zawsze spotykam się z miłą obsługą.
Eleven - Store - sklep idealny ( system, obsługa, szybkość realizacji) jedyne co mnie boli to asortyment, który zwyczajnie często nie trafia do mnie, ale to jest akurat indywidualna sprawa.

No mam nadzieję, że redakcja zrozumie o co mi chodzi i może coś tam wymyślicie fajnego, bo po cyklu "5 pytań.." wiem, że potraficie jak chcecie (y) ;)
Awatar użytkownika
ilmc
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: 10-10.5 US
Pozytywy: 46

Postautor: bialas » 31 gru 2013, 0:42

Rozpatrzymy pomysł w podobnej formie. ;)

Tymczasem zapraszam do wyników konkursu na TOP5 par 2013 roku - portal/2013/12/butowe-top5-roku-2013-wyniki/
Na daną chwilę kontakt tylko tędy: klik
Awatar użytkownika
bialas
Administrator

Rozmiar: 11US / L
Pozytywy: 6

Postautor: Marcin » 31 gru 2013, 0:55

black tany wyżej od bejpów to mi sie podoba 8-)
ale pumy imo top1 w tym roku, zupełnie niespodziewane wydanie(retro kolaboracji, było coś takiego kiedyś? )
co prawda, nie zagłosowałem w tym zestawieniu(brak czasu, głosowanie mogło by być do końca roku)ale fajnie to wyszło, propsy ;)
Obrazek Obrazek
snapchat: czescmarcin
Banan pisze:Słichaj senio r bo to sa luzne rozmowy to mozwie bez spizny luzno , niby gury stritweru swieze ciuchy fresh kicksy a znany jestes z tego ze jaqmburegery robisz sory ziomek ale to nie przejdzie nawet jak mi znowyu bana dasz

KUPIE AIR FLOW TEAL US 9,5 lub US 10
Awatar użytkownika
Marcin

Rozmiar: 9,5
Ulubiona marka: nike
Pozytywy: 24

Poprzednia

Wróć do Ogłoszenia i nowości