Switch to full style
Wszelakie ogłoszenia i informacje na temat tego, co dzieje się na forum.
Odpowiedz

Re: Zmiany, propozycje ulepszeń, sugestie

28 lut 2015, 23:06

od czasu do czasu sie wejdzie ale przez ostatni czas przegladanie forum nie nalezy do przyjemnych czynnosci :?

01 mar 2015, 16:23

Wysypuje się ciągle.

01 mar 2015, 23:10

klich11 pisze:
cadz pisze:Nie wiem czy tylko u mnie, ale tutaj od trzeciego postu się forum dziwnie rozjeżdża.
viewtopic.php?f=36&t=240&start=3820

Na dwóch PC sprawdzane.

Na telefonie tez sie rozwala

isu09 użył dziwnie taga [spoiler], przez co się spsuło, ale już naprawione.

K'rot, co się wysypuje?

02 mar 2015, 17:14

Obrazek
Obrazek

02 mar 2015, 17:16

^
też miałem tak kilka dni temu, ale już wszystko ładnie działa

02 mar 2015, 20:06

^mi tak wczytuje jak internet przymula i jakby się struktura strony nie ładowała do końca, ale to nie tylko forumek... ;)

02 mar 2015, 21:58

U mnie forum jedynie. Net śmiga dobrze.

07 mar 2015, 14:41

Jak to jest w końcu z tą czerwoną czcionką zarezerwowaną dla administracji/moderacji?

Trochę wkurwiające jest to, że ludzie używają jej w podpisach, bo jednak się to rzuca w oczy i kojarzy z interwencją forumowej policji. :)

Na przykład: powinesupreme, nalfi, monkey, wookash.

E1: Już edytowałem, Wasyllo.
E2: Na pierwszy rzut oka wyglądał na czerwony. ;)
Ostatnio zmieniony 07 mar 2015, 15:44 przez mtm, łącznie zmieniany 2 razy

07 mar 2015, 15:36

Tak jak wcześniej , nie mam czerwonej czcionki tylko rubinowa :)

Edit: nie ma problemu .

07 mar 2015, 18:02

Daloby sie na wersji mobilnej przesunac panel logowania na sama gore? Obecnie jest na dole i troche to wkurzajace ze trzeba scrollowac palcem na dol zeby sie zalogowac. Wiem ze jest "trybik" na gorze ale po co utrudniac zycie uzytkownikom. Poza tym jak ktos wspomnial wczesniej, musze sie logowac niemalze za kazdym razem pomimo zaznaczonej opcji loguj automatycznie. Ciasteczka usunalem- nie pomaga.

07 mar 2015, 22:33

mtm pisze:Jak to jest w końcu z tą czerwoną czcionką zarezerwowaną dla administracji/moderacji?

Trochę wkurwiające jest to, że ludzie używają jej w podpisach, bo jednak się to rzuca w oczy i kojarzy z interwencją forumowej policji. :)

Na przykład: powinesupreme, nalfi, monkey, wookash.

E1: Już edytowałem, Wasyllo.
E2: Na pierwszy rzut oka wyglądał na czerwony. ;)

Kuczaki tez owy kolor podpisu posiada.

24 mar 2015, 19:54

Ogarnijcie dział oferty i zamówienia, około 35% tematów na pierwszych dwóch stronach są to gdzie osoba, posiada dany but oraz swoje zdjęcia, ale wystawia je tam tylko, dlatego aby przykuć większą uwagę.

24 mar 2015, 23:29

Zamknijcie ta rejestracje póki może nie jest jeszcze za późno

25 mar 2015, 0:06

Zamknac albo zdecydowanie ograniczyc. Coraz wiecej oszustow sie tu kreci.
Przyklad: ostatnio chcialem cos kupic z gieldy, ale typ - po tym jak napisalem, ze chce towar odebrac osobiscie i moge jechac na drugi koniec Polski - usunal swoja lokalizacje z profilu i przestal odpisywac (nawiasem mowiac, jest to dobry sposob na sprawdzenie autentycznosci sprzedawcy).

26 mar 2015, 21:30

Faktycznie aż tak duży to problem? Prośby o zamknięcie rejestracji pojawiają się od prawie samego początku, więc od zawsze ciężko mi uwierzyć, że "to już za dużo"

28 mar 2015, 10:47

Coraz więcej oszustów się tu kręci już nie wspominając o fejkach i samo to że niektóre osoby zakładają tu konta żeby spamować tylko w dziale legit fake pytając o roszki za 150zł z allegro czy legit. Albo podwójne konta osób które dostały bana np za sprzedawanie fejków. Może to już wystarczy :D Zróbcie test zamknijcie rejestracje np na miesiąc zobaczymy czy to idzie w lepszą stronę czy nie

28 mar 2015, 16:36

radekg pisze:Coraz więcej oszustów się tu kręci już nie wspominając o fejkach i samo to że niektóre osoby zakładają tu konta żeby spamować tylko w dziale legit fake pytając o roszki za 150zł z allegro czy legit. Albo podwójne konta osób które dostały bana np za sprzedawanie fejków. Może to już wystarczy :D Zróbcie test zamknijcie rejestracje np na miesiąc zobaczymy czy to idzie w lepszą stronę czy nie

jestem jak najbardziej za

02 kwie 2015, 11:50

wyżej jak najbardziej na tak

Nie wiem czy było o tym aby kontynuowac podsumowania tygodnia na portalu. (y)

11 kwie 2015, 8:38

Wam też od jakiegoś czasu pozytywy nie są przypisywane do konta? Tutaj by sie przydało coś podziałać bo troche to uciążliwe

17 kwie 2015, 15:22

kiedy rozdane będą plusy?
Odpowiedz