kuczaki

Plusy i minusy za transakcje między użytkownikami forum.

kuczaki

Postautor: Befet » 01 gru 2014, 22:43

Zakładam ten temat ponieważ ponad 2 tyg temu w niedziele 16.11.14r. dokonałem przelewu za bluze, która miała byc wysłana nastepnego dnia po pokazaniu potwierdzenia przelewu, przeczekałem cały pierwszy tydzien, cały czas zapewniał mnie ze nastepnego dnia bedzie juz i wszystko git. Ale pierwszy tydzien zleciał i bluzy nie widac, to popisałem z nim przez weekend napisał ze w poniedziałek bankowo juz bedzie u mnie, po czym w poniedziałek zaczał coś wkrecac ze listonosz nie mogł rozczytac sie z adresu na paczce i ze juz poszła drugi raz i zaproponował mi zwrot pieniedzy za przesyłke. No to mysle dobra poczekam do tej środy- czwartku akurat może przyjedzie, nie mniej jednak paczki nie było i nie ma do tej pory chociaż już leci trzeci tydzien... kontaktu ze sprzedajacym rowież od zeszłego ponieziałku nie ma. Problemy z nim ma również francuz12 który tez tu sie udzieli.
Jego dane to
kordian kuczewski
krucza 18z hrubieszow
Co można w tej sytuacji zrobić?
Awatar użytkownika
Befet

Rozmiar: 44
Ulubiona marka: Sup
Pozytywy: 4
Negatywy: 0

Re: kuczaki

Postautor: PainIsArt » 01 gru 2014, 22:48

Zatankuj, znajdź i zapoluj : )
Awatar użytkownika
PainIsArt

Rozmiar: L
Pozytywy: 21

Postautor: francuz12 » 01 gru 2014, 22:49

francuz12 pisze:wielki minus dla użytkownika KUCZAKI, koleżka jest niepoważny i leci w chuja, 16 listopada wstępnie umówiłem się z nim na zakup jego spodni, wszystko pięknie ładnie, umówiliśmy się co i jak, następnego dnia (17.11) poszedłem zrobić przelew na poczcie. Wszystko załatwione, Pani z okienka zaksięgowała wpłatę, ja zrobiłem zdjęcie druczku, który potwierdzał transakcje i wysłałem mu fotę, on od razu odpisał mi, że w tym samym dniu wyśle no i okej...myślałem, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, ale...19.12 napisał mi, że paczka niby poszła (wybrałem paczkomat, jako formę wysyłki, sprzedawca zgodził się na to bez żadnych zastrzeżeń) i chciałem od niego numer do śledzenia przesyłki, lecz on powiedział mi, że spoko, ale da mi go potem, bo nie jest u siebie bla bla bla... no dobra, informacji zwrotnej najprawdopodobniej bym nie dostał prędko. 22.12 podirytowany napisałem do niego i ten oznajmił mi, że:" sory zapomnialem o tym na smierc paczka powinna byc w poneidzialek juz na 100 a trackingu teraz tez nie podam bo jestem na weekend u dziewczyny wylecialo mi to z glowy...." Poczekałem sobie do poniedziałku i było tak jak przeczuwałem...nic nie przyszło, jedynie wiadomość od niego:"paczka nawet nie wyszla z paczkomatu ode mnie, podales zly numer paczkomatu u siebie." Ciekawi mnie jakim kurwa cudem mogło się to stać...dopytałem gdzie popełnił błąd i okazało się, że niby pierdolnął literówkę w kodzie do paczkomatu, ale gdyby to była prawda to chyba logiczne, że wgl by nie przyjęło paczki, no ale chuj...lepiej się uprzeć i kłamać w żywe oczy. Ziomek sam wyszedł z inicjatywą, że w rekompensacie wyśle mi dyche na podane przeze mnie konto, wszystko mu wysłałem, on miał w tym samym dniu nadać ponownie przesyłkę...ani dychy i ani trackingu i ani przesyłki do dnia dzisiejszego nie widziałem...zero kontaktu, koleś dostał hajs i ma ewidentnie wyjebane w klienta. NIE POLECAM ROBIĆ Z NIM INTERESÓW, TO MÓJ PIERWSZY I OSTATNI RAZ :!: :!: :!:

do dnia dzisiejszego zero kontaktu...dziś miałem dostać zwrot pieniędzy jeśli przesyłka nie dojdzie...i co? nic.
SPRZEDAM JOGGERY I SZORTY FLORAL Z H&M!
Spoiler:

KUPIE NIKE INNEVA WOVEN SP II WHITE/WHITE 12US!!!
Awatar użytkownika
francuz12

Rozmiar: 12us
Ulubiona marka: ronin, carhartt
Pozytywy: 28

Postautor: PainIsArt » 01 gru 2014, 23:06

Panowie, mówię Wam poważnie, przecież to jakiś dzieciak, podjedźcie jakimś busem do niego albo pociągiem, stracicie te parę złotych, ale jaka satysfakcja jak w dzieciak zbroję osra
Awatar użytkownika
PainIsArt

Rozmiar: L
Pozytywy: 21

Postautor: LanCasteR7 » 09 gru 2014, 22:42

Niestety, ale muszę się podłączyć do tego tematu. Dnia 27.11 zrobiłem przelew na podane dane przez użytkownika kuczaki. Do dzisiaj nie otrzymałem ani przesyłki ani numeru nadania jej. Kiedy próbowałem zdobyć numer przesyłki to kuczaki najzwyczajniej w świecie odczytał wiadomość lecz nie raczył mi na nią odpowiedzieć.
Awatar użytkownika
LanCasteR7

Pozytywy: 8

Postautor: ONE » 12 gru 2014, 3:34

jak cos to jestem raz w tygodniu w hrubieszowie
pw jak cos :)
Awatar użytkownika
ONE

Pozytywy: 16

Postautor: francuz12 » 13 gru 2014, 13:14

wczoraj (piątek, 12 grudnia) doszła do mnie paczuszka!!! cuda się zdarzają :wojczilol: po miesiącu oczekiwania wreszcie się doczekałem! żeby było śmieszniej to przesyłka zapakowana była w jednorazówkę :wall: no ale na szczęście nikt nic tam nie rozerwał i zakup ładnie do mnie przywędrował ;)
SPRZEDAM JOGGERY I SZORTY FLORAL Z H&M!
Spoiler:

KUPIE NIKE INNEVA WOVEN SP II WHITE/WHITE 12US!!!
Awatar użytkownika
francuz12

Rozmiar: 12us
Ulubiona marka: ronin, carhartt
Pozytywy: 28

Postautor: LanCasteR7 » 15 gru 2014, 17:49

Witam.

Do mnie paczka doszła dzisiaj, kuczaki przepraszał mnie, iż tak długo to trwa dlatego nie żywię do niego żadnej urazy :)

Polecam jednak robić z nim transakcje osobom CIERPLIWYM.
Awatar użytkownika
LanCasteR7

Pozytywy: 8

Postautor: Sensil » 03 mar 2015, 10:35

ode mnie +
Awatar użytkownika
Sensil

Pozytywy: 1

Postautor: kuczaki » 03 mar 2015, 10:56

nie wiem po co rozkopywac temat z przed 4 miesiecy, ale skoro juz tu jestem to jeszcze raz najmocniej przepraszam panow wyzej za dlugi czas oczekiwania, co prawda pomylilem adresy wysylek i nikogo nigdy nie chcialem oszukac, na szczescie kazdy dostal to co zamowil i wszystko skonczylo sie dobrze
Awatar użytkownika
kuczaki

Pozytywy: 17
Negatywy: 5

Postautor: kozło » 03 mar 2015, 12:26

"NIE SUGERUJ SIE MOIMI NEGATYWAMI, ZOSTALY WYSTAWIONE ZŁOŚLIWIE PRZEZ IDIOTÓW"

Dostałeś negatywy za pisanie do kogoś ze bierzesz na bank jakieś rzeczy, dostałeś dane i nagle rezygnowałeś, czyli zawracałeś dupe i blokowałeś komuś sprzedaż.
ObrazekObrazek
10% zniżki w ForPro tutaj
Awatar użytkownika
kozło
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: 8,5
Pozytywy: 35

Postautor: Wasyllo » 03 mar 2015, 16:35

CO ZA KRETYN i OSZUST

Mówił ze wysłal wczoraj a potwierdzenie gdzieś zapodział jak odnajdzie to mi poda numer . Po kilku moich wiadomościach ktore odczytywał a nic nie odpisywał . Dzis dostałem wiadomość z numerem nadania w którym była treść ze nadawano paczke dzis o 14:04 . Sam fakt ze kłamał jesli chodzi o wysłanie czyli go niekompetentnym sprzedawca . Teraz czekam na koszule i wystawie mu odpowiedni komentarz .
Awatar użytkownika
Wasyllo

Ulubiona marka: RL
Pozytywy: 25
Negatywy: 1

Postautor: kuczaki » 03 mar 2015, 16:39

nie dosc ze zszedlem z ceny sporo, szip za free i wyslalem tylko koszule o jeden dzien potem niz powiedzialem ze wysle to jeszcze dostaje po dupie, i nikogo nie robie w chuja.
Awatar użytkownika
kuczaki

Postautor: majereq » 03 mar 2015, 16:45

tak samo jak sensil, nie mialem problemow z gosciem juz 2-3 transakcja z nim przebiegla pomyslnie i wszystko ok, poki co polecam :D , kazdemu zdarzaja sie pomylki ale mysle ze to jednarozwe akcje.
Awatar użytkownika
majereq

Rozmiar: 11us
Ulubiona marka: supreme
Pozytywy: 1

Postautor: Wasyllo » 03 mar 2015, 16:53

Dobra juz wyjaśniona sprawa .
Awatar użytkownika
Wasyllo

Ulubiona marka: RL
Pozytywy: 25

Postautor: kuczaki » 03 mar 2015, 17:03

Wasyllo pisze:Dobra juz wyjaśniona sprawa .
Awatar użytkownika
kuczaki

Postautor: szlachetnyy » 03 mar 2015, 23:38

ja rownież daje negatywa dla gościa bo jest niepoważny. Wział dane do przelewu, przelew miałem dostać w poniedziałek maksymalnie wtorek, wtedy była sobota więc powiedziałem ok. Niestety typek sie rozmyślił i powiedzał że się zemści dając mi negatywa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nie wiem za co, za oferowanie mu produktu czy co, chuj z tym. Negatyw dla Ciebie.
Awatar użytkownika
szlachetnyy
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: 9.5, M
Ulubiona marka: Nike
Pozytywy: 55

Postautor: mackowiakowy » 02 sie 2015, 14:06

Biznesik z Kuczakiem zrobiony, i bez żadnego polecenia w chuja.

Tego samego dnia, kiedy puściłem hajs, puścił obuwie busem - z pomysłem.

PIONA i dzięki ;)
Awatar użytkownika
mackowiakowy

Rozmiar: XL, 44,5/45
Ulubiona marka: Tally Weijl
Pozytywy: 45

Postautor: workstyle » 11 sty 2016, 18:09

jak teraz wyglądają transakcje z Kuczaki bo widzę ze ma aukcje z ogarnięciem ramonesek na miarę.
h5 workstyle
swaggerhypeclub karolthug
Awatar użytkownika
workstyle
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: L 41/42
Ulubiona marka: FSAS,levis,,wrangler
Pozytywy: 44

Wróć do Pozytywy i negatywy