weezy7

Plusy i minusy za transakcje między użytkownikami forum.

Re: weezy7

Postautor: maryjurz » 26 mar 2015, 14:10

Jeśli nie wiecie jak to funkcjonuje to Wam pomogę: należy poinformować jednego z moderatorów, najlepiej w wiadomości prywatnej na forum, a do takiego zgłoszenia trzeba też załączyć print screeny rozmów z osobą, która miałaby być obdarowana negatywem. W temacie z negatywami giglees pisała, że jest za to odpowiedzialna z tego co pamiętam.
Obrazek
maryjurzz
Awatar użytkownika
maryjurz
Zaufany sprzedawca

Pozytywy: 56
Negatywy: 0

Postautor: kochanez » 26 mar 2015, 14:17

kiedyś też miałem problemy z weezy7 podczas finalizacji transakcji, także mogę podesłać adminowi screeny rozmów z tym osobnikiem..
Awatar użytkownika
kochanez

Ulubiona marka: rockwell
Pozytywy: 13

Postautor: jaceG » 26 mar 2015, 18:29

powinesupreme pisze:Ale on nie zrobił gnoju jego matce w pracy, czytanie ze zrozumieniem sie kłania. Zaznaczył, że chce PILNEGO KONTAKTU Z NIĄ - potencjalny pracodawca o niczym nie wie. Bardzo dobrze zrobił bo dzięki temu gówniarz przestał czuć się bezkarny. Kto wie, może po interwencji matki odechce mu się robienia ludzi w pisiorka? Brak elementarnej kultury? a co miał zrobić? ten świat działa w ten sposób, że zawsze trzeba walczyc o swoje. Miał odpuścić? a może pójść na policję? Jako, że jesteś ekspertem prawa i znasz się na paragrafach ( :wojczilol: ) dobrze wiesz, że postępowanie zostałoby z miejsca umorzone. Jezeli straty nie przekraczają 250 zł to gnojek nie popełnia przestępstwa, a tylko wykroczenie.

..Zrozumiesz jak podrosniesz :lol:

czytam książki, ewentualnie czasopisma. forum przeglądam. w oko wpadła mi linijka
denydeny pisze:Wczoraj rano poinformowałem w firmie gdzie owy opiekun pracuje o pilnym kontakcie ze mną.

jak można poinformować o kontakt ? o kontakt to się prosi, szczególnie z pozycji szczeniaka z forum w konfrontacji z poważną firmą

poza tym milicja zajmuje się zgłoszeniem na każdą kwotę a nie jakieś procentowe wyliczenia etc.
Awatar użytkownika
jaceG

Pozytywy: 9

Postautor: denydeny » 28 mar 2015, 10:59

JaceG szukasz dziury w całym, po za tym nie pisz ze jestem szczeniakiem bo nawet nie wiesz ile mam lat ;) Jeśli nic nie wnosisz do tematu, lub nie miałeś problemów z użytkownikiem nie wypowiadaj się i nie śmieć w temacie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
denydeny

Rozmiar: 9
Pozytywy: 0

Postautor: pociejowy » 09 cze 2015, 19:25

tak sobie tylko wpisze, że ani bluzy ani hajsu nie zobaczyłem, na fejsie zerowy odzew, a widzę, że negatywa żadnego nie ma typ więc polecam zapoznać się z tym tematem przed jakimikolwiek interesami z tym złodziejem ;)
Awatar użytkownika
pociejowy

Pozytywy: 6

Postautor: radekg » 11 cze 2015, 15:05

nie odpuszczaj akcji tylko cały czas pisz do niego i staraj się odzyskać kasę. Nawet na fb zaspamuj mu tablice jeśli trzeba
Awatar użytkownika
radekg
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: M / 9,5/10
Ulubiona marka: Nike
Pozytywy: 36

Postautor: pociejowy » 23 sie 2015, 13:20

Jak wygląda kwestia wystawiania negatywów? Bo zgłosiłem sprawę do moderacji dobre dwa tygodnie temu razem ze screenami rozmów a tu głucho.
Awatar użytkownika
pociejowy

Pozytywy: 6

Postautor: Averius » 22 lis 2015, 0:45

Sory za mały odkop, (o ile dalej sparawa aktualna) nie możesz po prostu wziąć numeru do matki od forumowicza, który też miał z nim problem? :wall:
Awatar użytkownika
Averius

Rozmiar: 8 US
Ulubiona marka: Nike
Pozytywy: 0

Poprzednia

Wróć do Pozytywy i negatywy