Afrycia

Plusy i minusy za transakcje między użytkownikami forum.

Afrycia

Postautor: jodak » 26 maja 2016, 14:57

radzę uważać na użytkownika afrycia (http://www.hype5.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=24913)

sprzedaje fejki na allegro (nie wszystko ale jednak fejki też)
mimo, że nie forum to trzymajcie to na uwadze ;)
[url]
http://allegro.pl/show_item.php?item=6199253526#thumb/1[/url]
slim pisze:Szkoda ze juz nie ma zajawki na buty,zmienila sie w zajawke na biznesmana.

Spoiler:
Awatar użytkownika
jodak

Rozmiar: 43
Ulubiona marka: Bape
Pozytywy: 9
Negatywy: 0

Re: Afrycia

Postautor: dominoprince15 » 29 maja 2016, 15:47

viewtopic.php?f=18&t=47272

a tutaj cisnie na fejki i prosi o bana za ich sprzedawanie :wojczilol: :wojczilol:
slim pisze:Ciuchy za miliony nie sciagna z ciebie łatki cipy.
Awatar użytkownika
dominoprince15

Rozmiar: L XL / 11US

Postautor: jodak » 29 maja 2016, 16:56

Jest więcej ofert od niego z fejkami kupowanymi i sprzedawanymi przez niego
slim pisze:Szkoda ze juz nie ma zajawki na buty,zmienila sie w zajawke na biznesmana.

Spoiler:
Awatar użytkownika
jodak

Postautor: afrycia » 30 maja 2016, 3:38

Moze jakies dowody? póki co post zgłoszony, zobaczymy co na to administator
Awatar użytkownika
afrycia

Rozmiar: L/XL
Ulubiona marka: Palace Skateboards
Pozytywy: 0

Postautor: jodak » 01 cze 2016, 18:50

Dowodami są twoje juz zakonczone aukcje na allegro, na palace skateboards pl byl post w ltorym pytali czy te bluzy od ciebie to nie fakei na allegro, wszyscy zgodnie odpowiedzieli ze legity. Typ zapytal czy właśnie ta czapa od ciebie legitna to zrobiono legit checka i fake :)

Juz ci konto rodzynku zablokowali bo nieletni jesteś

Spoiler:
Awatar użytkownika
jodak

Postautor: afrycia » 02 cze 2016, 19:12

nie wiem o jakiej sytuacji mowisz, ale na pewno nikt na facebooku sie nie pytał o aukcje z tego konta jako moje, bo nie mam nic wspolnego z tym kontem, mam inne konto na allegro, co mogę udowodnic, bluzy palace x adidas sprzedałem na talku za o wiele wyzsza kwote, nie jestem januszem biznesu, zeby robic licytacje na allegro. Jakim dowodem mogą byc zakonczone aukcje? nie widzę tutaj zadnego powiązania między faktem posiadania przeze mnie tego konta, a zakończeniem aukcji, nie znam sie na allegro, ale skoro mu zablokowali konto to chyba aukcje rowniez tez zamkneli?
rozumiem po prostu, ze wywioskowałeś fakt, ze to moje konto po tym, ze typ rowniez jest z Krakowa (w krakowie mieszka ponad milion ludzi) i, ze rowniez mial na sprzedaz bluzy Palidas, których byl jakis czas temu wysyp na rynku i zamiast po prostu do mnie napisac to wyjaśnic to wstawisz posty na forum?

napisalem na pw, jesli masz jaja to podasz mi swoj fb i tam to sobie wyjasnimy, jesli nie to jestes zwyklym frajerem, który oczernia innych
Awatar użytkownika
afrycia

Postautor: afrycia » 02 cze 2016, 19:30

Po kontakcie w prywatnej wiadomości autor posta odmówil rozmowy w ktorej mielibysmy sobie to wyjasnic ;)
Awatar użytkownika
afrycia

Postautor: bialas » 02 cze 2016, 21:17

OK, wyjaśnijcie to jakoś albo przedstawcie twarde dowody, bo widzę tutaj więcej hałasu niż to warte
Na daną chwilę kontakt tylko tędy: klik
Awatar użytkownika
bialas
Administrator

Rozmiar: 11US / L
Pozytywy: 6

Postautor: afrycia » 02 cze 2016, 21:48

Autor tematu zarzucił mi sprzedawanie fejków na allegro sugerując mi, ze konto o którym wspomniał należy do mnie
Zrobił to na podstawie tego, że osoba sprzedająca te fejki również mieszka w Krakowie oraz, że wystawiłą licytacje z jedną bluzą, która ja rowniez posiadałem, żadnych więcej dowodów nie moze mi przedstawic, bo nie istnieja, bo to nie moje konto
Oto moje argumenty
1. Mogę udowodnic na pw administrtorowi, że mam inne konto na allegro niz te, ciezko, zebym miał kilka kont, bo do aktywacji konta potrzebna jest weryfikacja z kontem bankowym
2. Mogę udowodnic na pw administratorowi, że wszystkie bluzy Palace, które mialem z tej kolekcji sprzedałem na palace talku i jedną na polskiej grupie, wszystko rzetelnie mogę udowodnic, sprzedałem to wszystko bardzo sprawnie, to bez sensu, zebym robił licytacje na allegro o ten przedmiot, w Polsce ciezko o dobre pieniądze o takie rzeczy, na dowód mogę tez pokazac moje zamówienie w którym jest tylko pięć bluz, żeby mi ktos nie zarzucil, ze mogłem ich miec wiecej
poza tym każdy kto mnie zna wie, ze nie szanuję fejkow i jak najbardziej nie szanuję sprzedawania ich, mam dobre zrodła dochodu i nie robiłbym takiego cyrku ze sprzedawaniem jakiegos syfu z alie za grosze, zeby zarobic pare złotych

Autor tematu ma po prostu do mnie uprzedzenia, wiem kim prawdopodbnie może byc i dlaczego to robi, po prostu jest członkiem pewnej społecznosci lubującej się w szkalowniu ludzi, nie chcę sie o tym publicznie rozwodzic, ale na pw mogę wszystko wyjaśnic administatorowi

Na tej podstawie co autor postu mogę zarzucic sprzedawanie fejków kazdej osobie, bo autor nie ma żadnych sensownych argumentów, które by wskazywały akurat na mnie
Awatar użytkownika
afrycia

Postautor: bialas » 05 cze 2016, 11:44

OK, czyli nie ma żadnych twardych powodów. Temat zamykam.
Na daną chwilę kontakt tylko tędy: klik
Awatar użytkownika
bialas
Administrator

Rozmiar: 11US / L
Pozytywy: 6

Wróć do Pozytywy i negatywy