DZIARNO / BLUZA HABIT

Plusy i minusy za transakcje między użytkownikami forum.

DZIARNO / BLUZA HABIT

Postautor: Baniak » 11 lis 2016, 19:04

AKCJA DZIARNO / BLUZA HABIT

Muszę!
Starzy gracze z tenisufki.eu lub hype5 kojarzą akcję, w której jakies 5-6 lat temu, gostek o ksywie "dziarno" ojebał mi bluze nike sb w ktorej jak się później okazało ściągacze były rozjechane jak w habicie :D były nawet jakieś przeróbki w paintcie ukazujące jak to kurwa wyglądało xd
pół polski szukało gostka, ogólnie DYMY W CHUJ.
Jakoś miesiąc temu u znajomego zobaczyłem pod fotką koment napisany przez gostka o nazwisku łudząco podobnym do ksywki "dziarno", na szybko skrobnąłem koment "o siema, to ty mnie wyjebales na hajs x lat temu?"
Po chwili dostałem PW z wyjasnieniem że to faktycznie on, że onegdaj miał jakies krzywe akcje i walił ludzi w huja etc.
Chwila rozmowy i pada deklaracja rekompensaty, bo dziś jest już zupełnie innym człowiekiem, myśle sobie- Jacek Soplica czy ki huj.
Mija miesiąc, na konto wjechało 500zł z dopiskiem "zwrot"
Propsuję człowieka, godność wróciła i to w takim stylu.

Nie wiedziałem gdzie to napisać i czy kogokolwiek to obchodzi, ale uznałem że taka postawa zasługuje na propsy
z fartem mordy i pamiętajcie nigdy nie jest za późno na bycie lepszym człowiekiem
Baniak.
Awatar użytkownika
Baniak
Super sprzedawca

Pozytywy: 78
Negatywy: 0

Re: DZIARNO / BLUZA HABIT

Postautor: OGMATEK » 11 lis 2016, 19:36

Mnie wyjebał na 360 zł, ale też go dojechałem i przelał mi 500 zł.
Awatar użytkownika
OGMATEK

Rozmiar: 12
Pozytywy: 0
Negatywy: 0

Wróć do Pozytywy i negatywy