am1rafal - fejki

Plusy i minusy za transakcje między użytkownikami forum.

am1rafal - fejki

Postautor: kuczuuu » 06 kwie 2017, 16:01

jakiś czas temu kupiłem od am1rafal czapke RL, na tym forum po dobrej cenie chyba 109 zł. Ustawilismy się na odbior osobisty, czapke wzialem zerwałem metki zalozylem i odszedłem, po 10 minutach zczailem ze jest jakas plytka i w ogole , logo niezle, ale z tylu był jeden mankament który zdradzil czapke, literka L w napisie POLO nie przebiegala przez szew a powinna, poza tym czapka była sporo mniejsza/plytsza od legitnej, poszedłem do van grafa i powiedziano mi ze to dobra podrobka. Przypuszczam ze kazde ciuchy z RL po tej "zajebistej cenie" i 2 teesy carhartt w cenie 111 zl to także slabe feje z ali express. UWAGA NA TEGO TYPA
Awatar użytkownika
kuczuuu

Pozytywy: 0
Negatywy: 0

Re: am1rafal - fejki

Postautor: am1rafal » 06 kwie 2017, 17:08

jakiś czas temu proponowałem Ci zwrot czapki, rzeczywiście miałem je z ebay.com tak jak Ci mówiłem, sam ogarnąłem że coś z nimi nie tak. Myślałem, że to kończy sprawę. Nie wiem po co odświeżasz temat po dwóch miesiącach, ale widać złośliwość z Twojej strony. Poniżej wrzucam metki rzeczy które sprzedaje w "zajebistej cenie" i pozdrawiam Cię gorąco. UWAGA NA ZAWISTNEGO TYPA.

jezeli ktoś ogarnia temat, zdjęcia metek wyjaśnią wszystko...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
am1rafal