Switch to full style
Plusy i minusy za transakcje między użytkownikami forum.
Odpowiedz

Czy można wynająć samochód na długi czas?

09 wrz 2019, 16:24

Czy w Lublinie można wynająć samochód na długi okres? Jestem zainteresowany czynszem na 3-5 miesięcy

Re: Czy można wynająć samochód na długi czas?

09 wrz 2019, 20:10

Są firmy, które wynajmują samochody

11 wrz 2019, 14:12

Teraz wiele nierealnych. TY możesz wypozyczalnia samochodow w lublinie za pomocą rental24h. Firma ma dobrą i wysokiej jakości część samochodową oraz doskonałe warunki wynajmu samochodu.

07 gru 2019, 17:13

W większości miast są wypożyczalnie oferujące wynajem długoterminowy:) Sądzę więc że bez problemu uda Ci się wypożyczyć auto na parę miesięcy czy nawet na rok. Pytanie tylko czy Ci się opłaca? Osobiście myślę, że leasing byłby lepszą alternatywą, właściwe mam w planie pozyskać samochód w ten właśnie sposób. Upatrzyłem już sobie eleganckie BMW, aczkolwiek trochę się waham. Z innego powodu niżeli koszty (te są przystępne), mianowicie obejrzałem filmik odnoszący się do akcji serwisowej związanej z samozapłonami BM-ek. Widzieliście to: https://www.youtube.com/watch?v=1wKeeA9TvGc932 ? Mam teraz mieszane uczucia , choć mam nadzieję, że w materiale sprawa jest troszkę przerysowana, a serwisowanie w Polsce to czysta profilaktyka.
Odpowiedz