Thrasher Pink Flame logo legit?

Dział, w którym pomagamy sobie wzajemnie określić oryginalność obuwia, ubrań i akcesoriów. To tutaj znajdziesz listę zaufanych sprzedawców.

Thrasher Pink Flame logo legit?

Postautor: Jacob3 » 06 lis 2018, 15:18

Witam, mam wątpliwość co do tej bluzy z thrashera gdyż jedyne gdzie ją widziałem to na jakiś tampler gerl lub snap gerl, na żadnym sklepie wysyłkowym skaterskim ani takim streetwearowym nie widziałem różowej z tym klasycznym flame logiem, wygląda ona jak na tym zdj, sorry za jakość :/
Widzę ją drugi raz, nie znalazłem jej nigdzie, wiem tyle że legitna bluza z thrashera poniżej 200 polskich pieniążków raczej nie pójdzie, znaczy no nowa chyba raczej na pewno nie ;D
PS. Widziałem tylko na dopestore i allegro za śmieszne ceny ale co do legitności tych produktów to raczej można stwierdzić że feje :D

Różowe hoodie nieistniejące chyba :
https://zapodaj.net/83ca58188ec93.png.html
Za wiele nie zobaczycie bo to screenshot mystory ze snapchata jakieś randomowej lafiryndy :}

Tu też jakiś śmieszny sklepik, nie wiem ale chyba fej bo sup i assc tak od razu :V
Awatar użytkownika
Jacob3

Rozmiar: XXL/XL | 44-45
Ulubiona marka: Air Jordan
Pozytywy: 0
Negatywy: 0

Wróć do Legit / fake