Nowy portfel- co na teraz polecacie?

Dział poświęcony wszelkim dodatkom do naszego codziennego ubioru.

Nowy portfel- co na teraz polecacie?

Postautor: Wolfdockerz » 27 maja 2016, 21:57

Siema, witam wszystkich mam 3 luźne pytanka ;) moze orientujecie sie czy w polskim tk.maxxsie znajdują sie portfele i ogólnie akcesoria od ralpha/hilfighera?
Jaki portfel polecacie, model i firma w przystępnej cenie (czyt. Oscylująca miedzy 300/400 zł w dół) najlepiej skórzany :P
Podobają mi sie wlasnie tych, ktore wymieniłem ale w sumie to nie wiem gdzie moglbym taki porządny dorwać
Patrzyłem na stronie status anxiety i były całkiem niezle w naprawde dobrej cenie, ale stwierdziłem ze nie chce mi sie czekać miesiąc na szipa z Australii XD
Moze ktoś z forumowiczów ma na sprzedaż cos ciekawego? Jestem otwarty na propozycje!
Pis i 5!
Awatar użytkownika
Wolfdockerz

Rozmiar: L/XL 42.5
Ulubiona marka: bbc,sup,polo
Pozytywy: 9
Negatywy: 0

Re: Nowy portfel- co na teraz polecacie?

Postautor: szymz » 27 maja 2016, 22:08

Awatar użytkownika
szymz

Pozytywy: 0

Postautor: kikol99 » 12 cze 2016, 21:37

Longerre z włoskiej skóry polecam
Lemi pisze:Wręcz, co do K. Westa powiem, że to jest j***ne perpetum debile, coś z niczego. k***a żydzi z L.A. wzięli takie k***a murzyńskie nic, bez talentu, z IQ ledwo pozwalającym na nieprzerwany oddech i trzepią na tym kasę, jak ciapacki alfons na młodej kozie przed ramadanem. Podążanie za trendami firmowanymi przez takie coś, jest upodlające dla normalnego człowieka.
Awatar użytkownika
kikol99

Rozmiar: M/11us
Pozytywy: 3

Postautor: elsidi » 12 cze 2016, 21:40

w sumie polecam tommiego hilfigera za 200zl bedziesz miał z zalando, tylko ta mniejsza wersja nie pomieści stówki wzwyż tzn wystają :D
Obrazek
Awatar użytkownika
elsidi

Ulubiona marka: najlepsza
Pozytywy: 18

Wróć do Dodatki i akcesoria