Perfumy

Dział poświęcony wszelkim dodatkom do naszego codziennego ubioru.

Re: Perfumy

Postautor: spec » 24 cze 2016, 13:49

Idź do jakiegoś Douglasa czy innej Sephory i zobacz, co Ci odpowiada... Przecież ludzie Ci tu nie doradzą, jakie masz perfumy brać LOL
Awatar użytkownika
spec

Pozytywy: 13
Negatywy: 1

Postautor: Szymon0132 » 24 cze 2016, 14:30

Ktoś perfumy z Zary ma? Wyprzedaż jest i za drobny hajs można kupić a zapachy fajne
Awatar użytkownika
Szymon0132

Pozytywy: 19
Negatywy: 0

Postautor: pigeon23 » 24 cze 2016, 15:41

spec pisze:Idź do jakiegoś Douglasa czy innej Sephory i zobacz, co Ci odpowiada... Przecież ludzie Ci tu nie doradzą, jakie masz perfumy brać LOL

No tam to tym bardziej Ci nie pomoga XDDD Na pw moge skrobnac gdzie poszukac opinii, bo jest kilka zrodel fajnych. A co do Zary - jak Ci sie podobaja to fajne, dobrze sie trzymaja i sa intensywne, aczkolwiek jak raz ubralem zlote bodajze, to dziewczyna myslala, ze sie porzyga :lol:
cadz pisze:May aka Turas to bóg streetwearu, admin na StrictlySupreme.com (tam gdzie nie da się zarejestrować, a Gawin chciał kupić konto), najstarszy guru na Hypebeast i w ogóle.
Awatar użytkownika
pigeon23

Rozmiar: 7.5/8US
Ulubiona marka: Carhartt
Pozytywy: 10

Postautor: Gustav » 24 cze 2016, 15:50

Http://perfuforum.pl
Http://fragrantica.pl
Http://fragrantica.com

Chyba najwięcej opinii i testów perfum. Pierwsze 2 po polsku.
Awatar użytkownika
Gustav

Rozmiar: L/US 10
Pozytywy: 0

Postautor: elsidi » 24 cze 2016, 16:00

jakbys byl w stacjonarce i kilka perfum testował to podpisz albo zapamietaj ktore listki od ktorego bo ostatnio bylem i dopiero po wyjsciu ze sklepu zaczely byc wyczuwalne niektore zapachy
Obrazek
Awatar użytkownika
elsidi

Ulubiona marka: najlepsza
Pozytywy: 18

Postautor: banan.7 » 24 cze 2016, 16:22

Szymon0132 pisze:Ktoś perfumy z Zary ma? Wyprzedaż jest i za drobny hajs można kupić a zapachy fajne

perfumy z zary spoko, jeśli Ci zapachy odpowiadają to są wytrzymałe i tanie
http://www.instagram.com/_bvnvn

Mipchau pisze:No to ogólnie mam takie pytanie, czy toleruje się tutaj cropp'a czy to totalny shit?
Awatar użytkownika
banan.7

Rozmiar: 42,5
Ulubiona marka: jordan

Postautor: spec » 24 cze 2016, 17:22

pigeon23 pisze:
spec pisze:Idź do jakiegoś Douglasa czy innej Sephory i zobacz, co Ci odpowiada... Przecież ludzie Ci tu nie doradzą, jakie masz perfumy brać LOL

No tam to tym bardziej Ci nie pomoga XDDD Na pw moge skrobnac gdzie poszukac opinii, bo jest kilka zrodel fajnych. A co do Zary - jak Ci sie podobaja to fajne, dobrze sie trzymaja i sa intensywne, aczkolwiek jak raz ubralem zlote bodajze, to dziewczyna myslala, ze sie porzyga :lol:

Czasem mam wrażenie, że na tym forum używanie mózgu dla niektórych jest równoznaczne z łamaniem regulaminu. A gdzie ja wspomniałem o pytaniu w w/w miejscach o pomoc? Typ nie wie, jakie perfumy kupić i pyta w Internecie, co zamówić... Przecież logicznym jest, że to, co jednemu się podoba, drugiego może od tego mdlić. To jakby mi ktoś opisywał w samych superlatywach smak wątróbki, a ja kupiłbym od razu na zapas kilka opakowań, chociaż nigdy nie próbowałem (mam nadzieję, że skumałeś przykład).
Awatar użytkownika
spec

Pozytywy: 13

Postautor: pigeon23 » 28 cze 2016, 7:47

spec pisze:
pigeon23 pisze:

Czasem mam wrażenie, że na tym forum używanie mózgu dla niektórych jest równoznaczne z łamaniem regulaminu. A gdzie ja wspomniałem o pytaniu w w/w miejscach o pomoc? Typ nie wie, jakie perfumy kupić i pyta w Internecie, co zamówić... Przecież logicznym jest, że to, co jednemu się podoba, drugiego może od tego mdlić. To jakby mi ktoś opisywał w samych superlatywach smak wątróbki, a ja kupiłbym od razu na zapas kilka opakowań, chociaż nigdy nie próbowałem (mam nadzieję, że skumałeś przykład).

Nie doczytałem, fakt, przepraszam Panie Profesorze ;) :idea:
cadz pisze:May aka Turas to bóg streetwearu, admin na StrictlySupreme.com (tam gdzie nie da się zarejestrować, a Gawin chciał kupić konto), najstarszy guru na Hypebeast i w ogóle.
Awatar użytkownika
pigeon23

Rozmiar: 7.5/8US
Ulubiona marka: Carhartt
Pozytywy: 10

Postautor: plesny » 29 cze 2016, 21:02

nautica voyage sport, a zwykła? Czym sie różnią, która lepsza? Potrzebuje szybko opinii, bo musze zamówić na prezent. 5!
Awatar użytkownika
plesny

Rozmiar: M/L/10,5
Pozytywy: 17

Postautor: easy » 29 cze 2016, 22:06

kupilem sobie hugo boss szare (tester) na perfumeria.pl, wszystko spoko tylko myslalem ze zapach bedzie mocniej czuc ale nie narzekam bo jest na plus. dostałem probke d&g light blue i dużo tego na siebie nie wrzucilem a zapach czuc intesywniej i utrzymuje sie dluzej od tych co kupiłem, do tego bardziej mi podchodzi niż w sephorze jak go sprawdzałem - stąd moje pytanie to taka gierka, że w tej próbce są mocniejsze i jak kupie od nich to będzie słabo wyczuwalny czy faktycznie light blue taki jest mocny ?
Gawin pisze: Ja pierdole. Chodzi w AY2 a jezdzi tramwajem.
Awatar użytkownika
easy
Moderator globalny

Rozmiar: M/L 9.5 US
Pozytywy: 67

Postautor: Glaca » 29 cze 2016, 22:27

Niestety loteria.
Kilka razy zdarzyło mi się kupić odlewki z perfuforum, jakieś 10-20ml żeby się przyzwyczaić bo próbka to jednak za mało.
I później po zakupie flakonu okazywało się, że są znaczące różnice w zapachu. Na minus oczywiście.
Nie reformulacje, nie gorsza trwałość, tylko inaczej pachniało i jakby mniej intensywnie.
Są teorie, że testery "mocniejsze".
Jak z butami. Na jednych jest klej i nie równe nici a na drugich wszystko pięknie ;)
Obrazek
If you ain’t get no money nigga, what is wrong with you?
Awatar użytkownika
Glaca

Pozytywy: 15

Postautor: Dreadee. » 29 cze 2016, 23:50

easy pisze:kupilem sobie hugo boss szare (tester) na perfumeria.pl, wszystko spoko tylko myslalem ze zapach bedzie mocniej czuc ale nie narzekam bo jest na plus. dostałem probke d&g light blue i dużo tego na siebie nie wrzucilem a zapach czuc intesywniej i utrzymuje sie dluzej od tych co kupiłem, do tego bardziej mi podchodzi niż w sephorze jak go sprawdzałem - stąd moje pytanie to taka gierka, że w tej próbce są mocniejsze i jak kupie od nich to będzie słabo wyczuwalny czy faktycznie light blue taki jest mocny ?

sam mam d&g light blue i moim zdaniem są bardzo nietrwałe, dla porównania dużo mniej trwały niż davidoff coolwater, channel allure, albo calvin klein crave (tych używam równolegle z d&g, stąd porównanie)
Kupię takie rzeczy:
http://www.hype5.pl/viewtopic.php?f=50&t=31644
Sprzedam takie rzeczy:
http://hype5.pl/viewtopic.php?f=19&t=56672 H&M PREMIUM SELVEDGE DENIM
http://hype5.pl/viewtopic.php?f=19&t=58453 Edwin Rail Bermuda
http://hype5.pl/viewtopic.php?f=18&t=59041 Supreme Zip Hoodie MINI BOGO Black L DS RETAIL
Jeśli jesteś konkretną osobą z gotowym hajsem- napisz, przy szybkim przelewie przewiduję możliwość negocjacji ceny.
Awatar użytkownika
Dreadee.
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: 9,5 US
Ulubiona marka: Nike SI Ronin
Pozytywy: 49

Postautor: Kamczi » 15 lip 2016, 17:58

jimmy choo man, ktoś używa? I nowy zapach od givenchy - parisian break?
Awatar użytkownika
Kamczi

Rozmiar: 10 US
Ulubiona marka: nike
Pozytywy: 5

Postautor: 6BEEN » 31 lip 2016, 20:22

http://www.ceneo.pl/31201308

Czemu jest taki rozstrzał cenowy? Czy one się różnią w poszczególnych sklepach jakąś mocą czy czymś? Jestem zupełnie nie w temacie.
Awatar użytkownika
6BEEN

Postautor: kucharz » 31 lip 2016, 23:15

przeciez one roznia sie po zł między sobą :wall:
Awatar użytkownika
kucharz

Rozmiar: 11-12
Pozytywy: 1

Postautor: 6BEEN » 01 sie 2016, 10:43

No właśnie że nie w Douglas kosztują ponad 300 zł a w innych sklepach 200 zł a w jeszcze innych 100 zł.
Awatar użytkownika
6BEEN

Postautor: kucharz » 01 sie 2016, 19:07

bo w daglasie zawsze ceny są ogromną prowizją, a z tego linku wynika, że w każdej perfumerii internetowej, ceny są bardzo podobne.
Awatar użytkownika
kucharz

Rozmiar: 11-12
Pozytywy: 1

Postautor: yooko » 05 wrz 2016, 20:53

ja tam perfumeria.pl nie polecam kupiłem w perfumesco i dolce i było niebo lepiej
Awatar użytkownika
yooko

Rozmiar: 9 us
Ulubiona marka: Asics publish brand
Pozytywy: 8

Postautor: torba » 27 wrz 2016, 10:20

sa jakies sprawdzone strony z oryginalnymi perfumami gdzie cena jest nizsza niz w drogeriach typu douglas lub sephora?
Awatar użytkownika
torba

Pozytywy: 9

Postautor: TmCR » 23 lis 2016, 23:26

patrz wyzej :idea:
Awatar użytkownika
TmCR

Ulubiona marka: MONTANA
Pozytywy: 2