Co to? Gdzie to?

Wszystko, co dotyczy klasycznej mody męskiej i mody menswear. Podforum działa pod patronatem sklepu multirenowacja.pl.
Regulamin forum
Obrazek

Re: Co to? Gdzie to?

Postautor: sixonesix » 22 sty 2016, 21:16

Dokładnie to ten: http://sklep.prochnik.pl/plaszcze-i-kur ... liw-8.html i właśnie też miałem już go odsyłać bo jest bardzo, bardzo dopasowany i jak założyłem "sportową" marynarkę, która była trochę grubsza to był problem, ale gdy założyłem od garnituru wszystko bardzo fajnie leżało :) także ja sobie chwale i polecam :) plus nawet jak założę go na czarne, cienkie hoodie(wiem, że dużo osób to krytykuje, hoodie+płaszcz, a nie wiem dlaczego...) bez ściągacza na dole, dopasowany denim+ciemne kicksy też bardzo fajnie wygląda i jest mega ciepło, aż sam byłem w szoku ;)
Gawin pisze:Halo, policja? Prosze przyjechac na H5.
Awatar użytkownika
sixonesix

Pozytywy: 0
Negatywy: 0

Postautor: Kaczor » 22 sty 2016, 22:36

szkoda, że tylko 60% wełna. nie założyłbym takiego płaszcza do kicksów i hoodie, ten popularny z hmu jeszcze okej, ale ten jest już typowo elegancki więc musi to wyglądać trochę komicznie
Awatar użytkownika
Kaczor

Rozmiar: 11 US
Ulubiona marka: Adidas
Pozytywy: 2

Postautor: sixonesix » 22 sty 2016, 22:49

Możliwe, szczerze to za bardzo się na tym nie znam, więc może kaleczę ten płaszcz...ale w moim odczuciu wyglądało ok i co najważniejsze, było mi wygodnie ;) A może masz jakieś propozycje z czym taki płaszcz wygląda ok, prócz garnituru? Wiem (po tym jak napisałeś...), że jest typowo elegancki, ale co mogę do niego założyć takiego nie stricte eleganckiego?
Awatar użytkownika
sixonesix

Postautor: Kaczor » 22 sty 2016, 23:04

wszystkie koszule, swetry, marynarki itd będą pasować. może ja jestem jakiś inny, ale coraz mniej podoba mi się ta moda łączenia rzeczy typowo eleganckich z typowo "sportowymi", streetwearowymi.
Awatar użytkownika
Kaczor

Postautor: sixonesix » 22 sty 2016, 23:17

Ja mam takie zdanie, że każdy po prostu chodzi w czym chce i w czym mu się podoba, bo chyba o to tutaj chodzi, chociaż nie zawsze to dobrze wygląda w odczuciu drugiej osoby... Dzięki za rady ;)
Awatar użytkownika
sixonesix

Postautor: StejFlajorFlaj » 22 sty 2016, 23:20

Mam płaszcz Massimo Dutti i jest super jakościowo. Polecam ten sklep pod względem koszul, płaszczy, swetry, bo jak są obniżki to można coś fajnego znaleźć za spoko cenę.
Obrazek

KUPIE CZARNE DESTRO W Lce POZA OSTATNIM WYDANIEM

#RYNEK

mariano_strano pisze:Powtórzę - nie macie Boga w sercu, to bogo was zaślepia

kvpo pisze:baby są głupie i gdyby byli chłopcami to bym je bił
Awatar użytkownika
StejFlajorFlaj

Rozmiar: L/12us
Ulubiona marka: A.P.C

Postautor: Kaczor » 22 sty 2016, 23:32

mam 2 pary spodni z MD i są naprawdę fajne, warto brać w promocjach
Awatar użytkownika
Kaczor

Postautor: GZL » 23 sty 2016, 1:59

Obrazek

Interesuje mnie czapa w podobie do tych, które mają na sobie panowie na tym zdjęciu, w kolorze czarnym. Jakikolwiek pomysł, gdzie to dostane? Sieciówki oczywiście wchodzą w grę. :)
Awatar użytkownika
GZL

Rozmiar: 9/9,5
Ulubiona marka: Carhartt, Rockwell
Pozytywy: 5

Postautor: noem69 » 23 sty 2016, 15:55

GZL pisze:Interesuje mnie czapa w podobie do tych, które mają na sobie panowie na tym zdjęciu, w kolorze czarnym. Jakikolwiek pomysł, gdzie to dostane? Sieciówki oczywiście wchodzą w grę. :)

w sieciówkach jeszcze nie znajdziesz. marka militarna Mil-Tec produkuje. (nazwa ROUND CAP Z REGULACJĄ)
Kaczor pisze:szkoda, że tylko 60% wełna. nie założyłbym takiego płaszcza do kicksów i hoodie, ten popularny z hmu jeszcze okej, ale ten jest już typowo elegancki więc musi to wyglądać trochę komicznie

ten z hm'u ma z tego co pamiętam max 25% domieszki wełny. próg 60 % to dużo jak na tego typu materiał płaszczowy. (vistula ma około 70% w góre) więc nie rozumiem czemu "szkoda" ..
sixonesix pisze:Dokładnie to ten: http://sklep.prochnik.pl/plaszcze-i-kur ... liw-8.html i właśnie też miałem już go odsyłać bo jest bardzo, bardzo dopasowany i jak założyłem "sportową" marynarkę, która była trochę grubsza to był problem, ale gdy założyłem od garnituru wszystko bardzo fajnie leżało :) także ja sobie chwale i polecam :) plus nawet jak założę go na czarne, cienkie hoodie(wiem, że dużo osób to krytykuje, hoodie+płaszcz, a nie wiem dlaczego...) bez ściągacza na dole, dopasowany denim+ciemne kicksy też bardzo fajnie wygląda i jest mega ciepło, aż sam byłem w szoku ;)

jak dobrze to połączysz to czemu nie ? byle nie przesadzić z kolorami. osobiście uwielbiam łączyć płaszcz z bluzą, swetrem i dobrymi kicksami : )
StejFlajorFlaj pisze:Ktoś się orientuje, gdzie dostanę czarne, zamszowe Chelsea Boots, z w miarę wysoką cholewką. Coś jak Common Projects, Bottega Venneta lub Represent tylko nieco tańsze

vagabond HUSTLE posiadam od 3 miesięcy i bardzo sobie chwalę : ) (wąska noga: size down)
Obrazek
Awatar użytkownika
noem69

Rozmiar: 8/8,5
Pozytywy: 8

Postautor: Kaczor » 24 sty 2016, 0:58

noem dobry jakościowo płaszcz to 100% wełny i tyle. hm nie stoi nawet koło dobrej jakości to jest raczej oczywiste. czym większa zawartość wełny tym płaszcz jest po prostu cieplejszy i wytrzyma dłużej
Awatar użytkownika
Kaczor

Postautor: StejFlajorFlaj » 25 sty 2016, 10:54

Kaczor pisze:noem dobry jakościowo płaszcz to 100% wełny i tyle. hm nie stoi nawet koło dobrej jakości to jest raczej oczywiste. czym większa zawartość wełny tym płaszcz jest po prostu cieplejszy i wytrzyma dłużej

StejFlajorFlaj pisze:Ktoś się orientuje, gdzie dostanę czarne, zamszowe Chelsea Boots, z w miarę wysoką cholewką. Coś jak Common Projects, Bottega Venneta lub Represent tylko nieco tańsze

Upnę jeszcze raz bo nic nie znalazłe, poza krótkimi, a w takich wyglądam jakbym zajebał buty siostrze :wojczilol:
Obrazek

KUPIE CZARNE DESTRO W Lce POZA OSTATNIM WYDANIEM

#RYNEK

mariano_strano pisze:Powtórzę - nie macie Boga w sercu, to bogo was zaślepia

kvpo pisze:baby są głupie i gdyby byli chłopcami to bym je bił
Awatar użytkownika
StejFlajorFlaj

Rozmiar: L/12us
Ulubiona marka: A.P.C

Postautor: xCRPK » 07 lut 2016, 13:48

Panowie, jakiś sklep z butami pokroju Diemme, Common Projects? Szukam takich skórzanych tenisówek, ale z tego co znajduję to wszystko po 300euro UP. Znacie jakieś gdzie często pojawiają się jakieś zniżki? Bo jak nie to będę musiał szukać na tamtych.
Awatar użytkownika
xCRPK

Pozytywy: 9

Postautor: Hudson Hornet » 08 lut 2016, 13:39

na Caliroots sa przecenione diemm'y
Awatar użytkownika
Hudson Hornet

Rozmiar: m-l/ 7/8 us
Pozytywy: 11

Postautor: bruno » 20 mar 2016, 16:25

Znajdę gdzieś jakieś fajne i znosne jakościowo Chelsea boots do 300zł?
Awatar użytkownika
bruno
Zaufany sprzedawca

Rozmiar: us 9
Pozytywy: 30

Postautor: Elmo » 20 mar 2016, 17:46

bruno pisze:Znajdę gdzieś jakieś fajne i znosne jakościowo Chelsea boots do 300zł?

Tylko w outletach za ~300 możesz coś fajnego wyhaczyć.
Elmo

Rozmiar: M/10
Pozytywy: 4

Postautor: Hudson Hornet » 20 mar 2016, 18:07

bruno pisze:Znajdę gdzieś jakieś fajne i znosne jakościowo Chelsea boots do 300zł?

Sprawdzaj Tk Maxa, mozna tam spotkać bardzo dobrej jakość desert boots w cenie 200+
Awatar użytkownika
Hudson Hornet

Rozmiar: m-l/ 7/8 us
Pozytywy: 11

Postautor: Mateusz » 20 mar 2016, 19:06

GZL pisze:Interesuje mnie czapa w podobie do tych, które mają na sobie panowie na tym zdjęciu, w kolorze czarnym. Jakikolwiek pomysł, gdzie to dostane? Sieciówki oczywiście wchodzą w grę. :)

Obrazek
Obrazek

A ja z kolei mam pytanie o bardzo "płytkie" czapki typu beanie - jakieś tanie, w różnych kolorach, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Awatar użytkownika
Mateusz

Rozmiar: S 40/40.5
Ulubiona marka: Nudie / Carhartt
Pozytywy: 4

Postautor: Rogacz » 21 mar 2016, 1:30

up, taka czarna to chyba od norse bedzie dobra
Awatar użytkownika
Rogacz

Rozmiar: M/10US