Switch to full style
Wszystko, co dotyczy klasycznej mody męskiej i mody menswear. Podforum działa pod patronatem sklepu multirenowacja.pl.

Regulamin forum

Obrazek
Odpowiedz

wzorzyste skarpetki i dodatki menswear'owe

02 wrz 2015, 20:03

Znajomy otworzył ostatnio internetowy sklep z dodatkami takimi jak krawaty, muszki, poszetki i skarpetki. Ma naprawdę fajne ceny i jakość produktów jest wysoka. Szczególnie polecam skarpetki, które jakością dorównują takim markom jak np. "happy socks", a są w dużo lepszych cenach, a wzory są świetne- w skrócie, fitują do joggerów i pinrolka z selvedgem zajebiście.
Lepszych dodatków w bardziej przystępnych cenach na maturę czy wesele nie znajdziecie! 8-)

link do sklepu:
http://manlist.pl/

facebook:
https://www.facebook.com/manlistpl

(Wiem, że od sklepów online jest inny dział, ale są tam sklepy streetwearowe i obuwnicze więc ten temat mógłby tam zaginąć, a tu idealnie się wpasowuje w tematykę działu, tj. casualowa moda męska :D)

Re: wzorzyste skarpetki i dodatki menswear'owe

09 wrz 2015, 9:54

Polecam!
Jestem po pierwszych zakupach w tym sklepie. Zamówiłem knita, poszetkę i dwie pary skarpetek. Krawaty bardzo dobre jakościowo, no i przede wszystkim super się prezentują. Skarpetki w bardzo ciekawe wzory o fajnej jakości, na pewno nie odstają od happy socksów, które są 2 x droższe.
Na pierwsze zakupy jest zniżka 10%.

12 gru 2015, 22:55

Podbijam. Wjechało sporo nowych rzeczy, szczególnie polecam zajrzeć do działu ze skarpetkami!

03 sty 2016, 1:06

(y)

03 sty 2016, 19:43

skiety kurwa z aliexpressu za 1.80$

03 sty 2016, 21:04

nieee pisze:skiety kurwa z aliexpressu za 1.80$

up :D

20 sty 2016, 18:55

nieee pisze:skiety kurwa z aliexpressu za 1.80$

wszystko z alie i bardzo budżetowe.

05 lut 2016, 23:43

odradzam porównywanie do happy socks, których jakość jest bardzo słaba

14 lut 2016, 22:17

Degenerat pisze:odradzam porównywanie do happy socks, których jakość jest bardzo słaba

posiadam i nie mam zastrzeżeń. co wg Ciebie jest nie tak z nimi?

14 lut 2016, 23:00

milosz pisze:
Degenerat pisze:odradzam porównywanie do happy socks, których jakość jest bardzo słaba

posiadam i nie mam zastrzeżeń. co wg Ciebie jest nie tak z nimi?

tez mam kilka par HappySocksów i nie narzekam :think:

15 lut 2016, 13:53

HappySocks są mocno średnie jakościowo, wystarczy porównać sobie do innych marek skarpetkowych (np. polski Kabak, Stance itd.)

15 lut 2016, 20:01

najlepsze skiety to stance, sa dosc drogie ale jakosciowo nie maja sobie rownych i co najwazniejsze nawet po intensywnym dniu nie smierdza :wojczilol:

15 lut 2016, 20:46

Duchamp LONDON
Jaki to jest sztos, ostatnio je nawet w tkmaxxie widzialem :wojczilol:

28 wrz 2017, 18:51

Nie każdemu muszę się podobać te same skietki czy to funkcjonalnie, czy to wizualnie. Dla mnie muszą być miękkie w dotyku, żeby chodziło się przyjemnie no i materiał powinien oddychać żeby stopa miała wentylacje i nie pachniała brzydko jak zdejmiesz buta :D

20 wrz 2018, 9:18

That is not strange at all to make people know how to take screenshot on windows 10 in a very easy steps.
Odpowiedz