Roshe Run - odsyłać?

Buty to oczko w głowie każdego sneakerheada - dział jest poświęcony pielęgnacji, renowacji i konserwacji obuwia. Materiały do testów oraz wiedza merytoryczna dostarczane są przez sklep multirenowacja.pl.
Regulamin forum
Obrazek

Roshe Run - odsyłać?

Postautor: mikolaj_kantorek » 13 sty 2015, 20:05

Witam wszystkich
Mam pytanie dotyczące Roshe Run"ów. 2 tygodnie temu w końcu kupiłem pierwszą parę, są jednak strasznie niewygodne, co chyba nie ma prawa w nich występować. Po 2 tygodniach chodzenia buty dalej obcierają (wcześniej jeden but, teraz dwa), A kilka dni temu zaczęły sprawiać ból na górnej części prawej stopy. Normalne to i się "samo naprawi", czy wymieniać? Rozmiar jest dobrze dobrany.
Elo!
Awatar użytkownika
mikolaj_kantorek

Rozmiar: M/L/9.5US
Ulubiona marka: RL, NB, NIKE
Pozytywy: 4
Negatywy: 0

Re: Roshe Run - odsyłać?

Postautor: Turk » 13 sty 2015, 21:17

A na jakiej podstawie chcesz odesłać buty sprzedawcy? Bo obcierają Ci pięty? :lol:

edit: Roshe to wygodne buty są, nigdy mnie nic nie obtarło, widocznie nie na twoje stopy
klim pisze:Jak chcesz tak bardzo wiedzieć to jestem ze starej generacji shc konto 2k11 więc zluzuj typie, kurwa forumowiczu za dyche.

Obrazek
Awatar użytkownika
Turk
Zaufany sprzedawca

Ulubiona marka: TK / Nike
Pozytywy: 29

Postautor: ratosluaf » 13 sty 2015, 21:19

No a dlaczego by nie? :think: :think:
Skoro jest dobrze spasowany, a sprawia ból to jednak coś nie tak.
Awatar użytkownika
ratosluaf

Rozmiar: 9US/L
Ulubiona marka: ASICS
Pozytywy: 1

Postautor: emcess » 13 sty 2015, 21:22

widocznie rozmiar nie jest dobrze dobrany, albo po prostu masz za szeroką stopę na nie
wygodne buty =/= wygodne dla wszystkich
Obrazek
Awatar użytkownika
emcess

Rozmiar: 8,5US
Pozytywy: 6

Postautor: multirenowacja.pl » 14 sty 2015, 11:15

Rzadko w takich sytuacjach spory rozstrzygane są na korzyść Klienta. Z reguły wychodzi się z założenia, iż dopasowanie obuwia do stopy leży w jego gestii, a w przypadku dyskomfortu nieużywane obuwie można przecież po przymiarce zwrócić. No chyba, że faktycznie wyczuwalne są jakieś wady, usterki produkcyjne. Osobiście wybrałbym się do dobrego Szewca na konsultację. Czasem zaproponuje zapiętkę, wkładkę, lekko ułoży buta, lub po prostu stwierdzi ewidentną wadę i wtedy już wiemy co jest 5!
Awatar użytkownika
multirenowacja.pl

Rozmiar: 45
Ulubiona marka: Yanko
Pozytywy: 0

Wróć do Pielęgnacja i renowacja